سلام
عرض ادب و احترام خدمت شما همراهان کنت تیم
اولین جشنواره کنت تیم در قالب کمپین ۱/۲۳۴ برگزار شد. ما در این جشنواره ۲۳۴ هدیه برای ۲۳۴ برند تدارک دیده بودیم، ۵۷ برند از این هدایا استفاده کردند و مابقی هدیه ها پیش ما امانت ماند. از آنجایی که سیستم کاری و مالی کنت تیم یک سیستم کاملا صفر و یکی است، این هدایا در جشنواره بعدی به صورت مجزا از هدایای در نظر گرفته شده خدمت شما تقدیم خواهد شد. هدایای کنت تیم به برندهایی همچون پارک علم و فناوری دانشگاه تهران، الدیار الجدیدا ، نوشیدنی انرژی زا اسپینگر، پدیده تبار، مجله آستین، تیک پلاست و همچنین برندهایی شخصی نظیر آقایان و بانوان ، حمیدرضا نصرالهی، دکتر زینب حبیبی تبار، نیلوفر حیدری، استاد پیام لاهه مطلق و … اهدا شد. برای مشاهده اسامی کامل دریافت کنندگان هدیه می توانید روی این لینک کلیک کنید.
ما در کنت تیم همان طور که واژه ایی به نام تخفیف نداریم و با آن بیگانه ایم، همین بیگانگی را هم نسبت یه قرعه کشی داریم. در جشنواره های کنت تیم از هیچ سیستم بخت آزمایی و شانس و اقبال و شوآف های این مدلی استفاده نمی شود و نخواهد شد. برای دریافت هدایا کنت تیم صرف یک ثبت نام ساده کافیست و بس. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره روال جشنواره ها ۱/۲۳۴ کنت تیم و سایر جشنواره های پیشرو، از شما دعوت می کنیم تا روی این لینک کلیک کرده و فایل PDF کتاب جشنواره را دریافت نمایید.
فرم زیر برای شما عزیزانی که قصد شرکت در جشنواره بعدی کنت تیم را دارید در نظر گرفته شده. لطفا فرم را تکمیل نمایید تا قبل از شروع جشنواره بعدی ما که اسفند ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود، زود تر از سایرین با خبر شوید و فرصت ثبت نام داشته باشید.
با تشکر
روابط عمومی کنت تیم

لطفاً برای تکمیل این فرم، جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال کنید.